Austraalia CV näidised restorani ja farmi tööks

Austraalias töötades uurisin tööandjatelt, millised on suurimad vead, mida inimesed CV puhul teevad, järgnevalt olen need välja toonud ning lisanud ka mõningad omapoolsed soovitused.


1. Austraalia CV peab olema pigem põhjalik kui napisõnaline. CV-l soovivad Austraalia tööandjad näha lisaks töökohale ka pikemat töökirjeldust ja töökohustusi.

2. Kindlasti pane CV peale ilus naeratav pilt. Töötades nägin tihti WH inimesi, kes andsid CV-sid millel puudus pilt. Pilt aitab tööandjal sind paremini meelde jätta ning eristab sinu CV-d koheselt teistest. Pilt peaks olema kvaliteetne ning rõõmsameelne. Farmi CV puhul võib pilt olla ka tööalane (vaata näidist), see näitab, et sul on juba mingi farmikogemus. Ära karda pilte lisada ka näiteks CV lõppu! Mina lisasin pilte oma eelnevatest töökohtadest ning farmi tööandjale jäi see kohe meelde ning tööpakkumine oli garanteeritud, kuna pildid tegid juba pool tööd usalduse võitmiseks.

3. Ära kirjuta CV-sse töökogemusi, mis üldse asjasse ei puutu. Kui kandideerid tööle farmi, siis peaks ka töökogemused olema sellest valdkonnast. Sama kehtib näiteks restorani tööle kandideerides. Personaliseeri CV vastavalt töövaldkonnale. Austraalias tööd otsivad inglased, iirlased, kellel pole mingit erialast kogemust mõtlevad tihti töökohad välja ☺

4. Jäta CV-s endast võimalikult hea ja asjakohane mulje. Ilusta natuke fakte, kui vaja.

5. Enne CV printimist, lase see läbi lugeda inglise keelt kõneleval isikul.

 

Vaata CV näidiseid:

Mehe farmitööks kandideerimise CV näidis

Mehe restoranitöök kandideerimise CV näidis

Naise restoranitöök kandideerimise CV näidis

Kindlustuse hind sinule

5.45
Kindlustustusteenuse pakkuja on
If P&C Insurance AS.

Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS. Tutvu tingimustega siit ja konsulteeri asjatundjaga 372 56 23 0386.